MONTIS CZ » Bannery Roll up

Bannery Roll up

Bannery ROLL UP jsou ideálními pomocníky na výstavy, prezentace, promo akce nebo do obchodů, kde oceníte jejich nízkou váhu, jednoduchou výměnu grafického motivu na tkanině a snadnou a rychlou instalaci. Základním odlišujícím prvkem našeho reklamního poutače ROLL UP je textilní grafické medium. Látka působí mnohem přirozenějším, luxusnějším dojmem než obyčejná PVC folie. Polyesterová tkanina vyniká velmi dobrou tvarovou stálostí, dá se prosvítit a banner je vhodný i do exteriérů. Stálobarevný reklamní potisk sublimací ve vysokém stupni rozlišení umožňuje tisk jednoduché grafiky i zářivého fotografického tisku. Pro větší výrobní série je nejvhodnější ekonomický disperzní sítotisk FLAT BED.

Bannery Roll Up CLASSICBannery Roll Up CLASSIC;  Rozměry konstrukce: – 80 × 200 cm – 100 × 200 cm – 150 × 200 cm Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně. Nejžádanějším typem banneru ROLL UP je typ CLASSIC. Poutač z hliníkových profilů je levný, přenosný, rychle rozložitelný. Barva konstrukce stříbrný elox. Bannery Roll Up CLASSIC;  Rozměry konstrukce: – 80 × 200 cm – 100 × 200 cm – 150 × 200 cm Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně. Nejžádanějším typem banneru ROLL UP je typ CLASSIC. Poutač z hliníkových profilů je levný, přenosný, rychle rozložitelný. Barva konstrukce stříbrný elox.

Bannery Roll Up CLASSIC

Rozměry konstrukce:
– 80 × 200 cm
– 100 × 200 cm
– 150 × 200 cm


Druh potahu:
– PES se sublimačním potiskem
– PES s potiskem FLAT BEDCena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně.

Nejžádanějším typem banneru ROLL UP je typ CLASSIC. Poutač z hliníkových profilů je levný, přenosný, rychle rozložitelný. Barva konstrukce stříbrný elox.

Chci vědět více
Bannery Roll Up PREMIUMBannery Roll Up PREMIUM;  Rozměry konstrukce: – 80 × 200 cm – 100 × 200 cm – 150 × 200 cm Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně. Náročnější zákazníky jistě osloví exkluzivní provedení ROLL UP PREMIUM s masivní konstrukcí z leštěného hliníku a s brilantním foto realistickým tiskem na tkaninu. Bannery Roll Up PREMIUM;  Rozměry konstrukce: – 80 × 200 cm – 100 × 200 cm – 150 × 200 cm Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně. Náročnější zákazníky jistě osloví exkluzivní provedení ROLL UP PREMIUM s masivní konstrukcí z leštěného hliníku a s brilantním foto realistickým tiskem na tkaninu.

Bannery Roll Up PREMIUM

Rozměry konstrukce:
– 80 × 200 cm
– 100 × 200 cm
– 150 × 200 cm


Druh potahu:
– PES se sublimačním potiskem
– PES s potiskem FLAT BEDCena za ROLL UP se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a vybraného druhu potahu. Textilní bag v ceně.

Náročnější zákazníky jistě osloví exkluzivní provedení ROLL UP PREMIUM s masivní konstrukcí z leštěného hliníku a s brilantním foto realistickým tiskem na tkaninu.Chci vědět více