MONTIS CZ » Zahradní slunečníky » Dřevěné slunečníky

Dřevěné slunečníky

Dřevo je přírodní, nadčasový materiál. Luxusní dojem zvyšují doplňky z mosazi a pravé kůže. Slunečníky vyrobené z kvalitních dřevin jsou ideální pro Vaši zahradu, s oblibou jsou využívány v restauračních zahrádkách historických centrech měst. Kvalitní akrylový potah jemných odstínů dokonale chrání před sluncem a nepohodou. Naše slunečníky jsou testovány a certifikovány na odolnost proti větru. Nabízíme slunečníky se středovou nebo boční nohou.

Dřevěné kladkové slunečníkyDřevěné kladkové slunečníky;  Dovolená na vaší zahradě. Vychutnejte si osvěžující nápoj, zažijte pohodu a relaxujte u bazénu ve stínu našich dřevěných slunečníků jako o dovolené. Zahradní slunečníky se středovou nohou jsou zhotoveny z ušlechtilých dřevin, stálost povrchové úpravy zajišťuje hloubkově napuštěná glazura s pigmenty. Luxusní konstrukce může mít kulatý, čtvercový nebo obdélníkový tvar koruny. Slunečníky se snadno ovládají lankem pomocí dvojité kladky, zajišťují se klasickým dřevěným kolíkem s ocelovým hrotem. Dřevěné kladkové slunečníky;  Dovolená na vaší zahradě. Vychutnejte si osvěžující nápoj, zažijte pohodu a relaxujte u bazénu ve stínu našich dřevěných slunečníků jako o dovolené. Zahradní slunečníky se středovou nohou jsou zhotoveny z ušlechtilých dřevin, stálost povrchové úpravy zajišťuje hloubkově napuštěná glazura s pigmenty. Luxusní konstrukce může mít kulatý, čtvercový nebo obdélníkový tvar koruny. Slunečníky se snadno ovládají lankem pomocí dvojité kladky, zajišťují se klasickým dřevěným kolíkem s ocelovým hrotem.

Dřevěné kladkové slunečníky

Dovolená na vaší zahradě. Vychutnejte si osvěžující nápoj, zažijte pohodu a relaxujte u bazénu ve stínu našich dřevěných slunečníků jako o dovolené. Zahradní slunečníky se středovou nohou jsou zhotoveny z ušlechtilých dřevin, stálost povrchové úpravy zajišťuje hloubkově napuštěná glazura s pigmenty. Luxusní konstrukce může mít kulatý, čtvercový nebo obdélníkový tvar koruny. Slunečníky se snadno ovládají lankem pomocí dvojité kladky, zajišťují se klasickým dřevěným kolíkem s ocelovým hrotem.

Chci vědět více