MONTIS CZ » Venkovní markýzy » DVOJITÉ MARKÝZY

DVOJITÉ MARKÝZY

Dvojité markýzy nabízí možnost zastínění velkých ploch ve volném prostoru bez kotvení do zdiva pro letní zahrádky a terasy hotelů, restaurací a jiných gastronomických zařízení. Unikátní technické řešení umožňuje odvíjet markýzový potah na obě strany konstrukce a to buď současně nebo odděleně. Velmi příznivý poměr ceny a plochy zastínění.

DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY QUATRO 80DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY QUATRO 80;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 300 cm – max. 600 cm Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Originální konstrukce dvojité markýzy QUATRO 80 s jedním navíjecím válcem, převodovkou a párem konzol umožňuje výrazné snížení pořizovacích nákladů. Max rozměr modulu je 6x6 m. DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY QUATRO 80;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 300 cm – max. 600 cm Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Originální konstrukce dvojité markýzy QUATRO 80 s jedním navíjecím válcem, převodovkou a párem konzol umožňuje výrazné snížení pořizovacích nákladů. Max rozměr modulu je 6x6 m.

DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY QUATRO 80

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 300 cm – max. 600 cm
Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Originální konstrukce dvojité markýzy QUATRO 80 s jedním navíjecím válcem, převodovkou a párem konzol umožňuje výrazné snížení pořizovacích nákladů. Max rozměr modulu je 6x6 m.

Chci vědět více
DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX BASICDVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX BASIC;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 300 cm – max. 1200 cm Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300, 2x350 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Konstrukce MULTIPLEX BASIC je tvořena robustním středovým rámem a osazena na každou stranu dvěma samostatnými markýzami AZUR s vyložením až 350 cm. Maximální rozměr modulu je 7x12 m. DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX BASIC;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 300 cm – max. 1200 cm Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300, 2x350 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Konstrukce MULTIPLEX BASIC je tvořena robustním středovým rámem a osazena na každou stranu dvěma samostatnými markýzami AZUR s vyložením až 350 cm. Maximální rozměr modulu je 7x12 m.

DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX BASIC

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 300 cm – max. 1200 cm
Vyložení: 2x200, 2x250, 2x300,
2x350 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství.

Konstrukce MULTIPLEX BASIC je tvořena robustním středovým rámem a osazena na každou stranu dvěma samostatnými markýzami AZUR s vyložením až 350 cm. Maximální rozměr modulu je 7x12 m.

Chci vědět více
DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX PREMIUMDVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX PREMIUM;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 460 cm – max. 1180 cm Vyložení: 2x400 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž MULTIPLEX PREMIUM je konstrukčně podobný typu BASIC. Zesílený středový rám spolu se 2 markýzami HERKULES umožňuje maximální rozměr až 8 x12 m DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX PREMIUM;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 460 cm – max. 1180 cm Vyložení: 2x400 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž MULTIPLEX PREMIUM je konstrukčně podobný typu BASIC. Zesílený středový rám spolu se 2 markýzami HERKULES umožňuje maximální rozměr až 8 x12 m

DVOJITÉ HOTELOVÉ MARKÝZY MULTIPLEX PREMIUM

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 460 cm – max. 1180 cm
Vyložení: 2x400 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž

MULTIPLEX PREMIUM je konstrukčně podobný typu BASIC. Zesílený středový rám spolu se 2 markýzami HERKULES umožňuje maximální rozměr až 8 x12 m

Chci vědět více