MONTIS CZ » Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou novým vysoce estetickým prvkem moderní zahradní architektury, které mění tradici dřevěných pergol zvýšením jejich užitné hodnoty. Hliníkové profily jsou mnohem stabilnější a mají delší životnost než dřevěné hranoly. Profil současně umožňuje montáž různých typů krytin a příslušenství.

Hliníková zahradní PERGOLAHliníková zahradní PERGOLA;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 240 cm – max. 610 cm Vyložení: min. 380 – max. 610 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – PVC potah 100% nepromokavý Tónovaná polykarbonátová krytina. Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. 1 SYSTÉM = 6 MOŽNOSTÍ Pergola systém s hliníkovou konstrukcí umožňuje instalaci pevných a výsuvných prvků z PVC a akrylové tkaniny nebo z polykarbonátů. LEGO pro dospělé, stavba i svépomocí. Hliníková zahradní PERGOLA;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 240 cm – max. 610 cm Vyložení: min. 380 – max. 610 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – PVC potah 100% nepromokavý Tónovaná polykarbonátová krytina. Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. 1 SYSTÉM = 6 MOŽNOSTÍ Pergola systém s hliníkovou konstrukcí umožňuje instalaci pevných a výsuvných prvků z PVC a akrylové tkaniny nebo z polykarbonátů. LEGO pro dospělé, stavba i svépomocí.

Hliníková zahradní PERGOLA

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 240 cm – max. 610 cm
Vyložení: min. 380 – max. 610 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– PVC potah 100% nepromokavý
Tónovaná polykarbonátová krytina.Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

1 SYSTÉM = 6 MOŽNOSTÍ
Pergola systém s hliníkovou konstrukcí umožňuje instalaci pevných a výsuvných prvků z PVC a akrylové tkaniny nebo z polykarbonátů. LEGO pro dospělé, stavba i svépomocí.

Chci vědět více
Hliníková zahradní pergola PERGOTESAHliníková zahradní pergola PERGOTESA;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 200cm – max. 1600 cm Vyložení: min. 200 – max. 700 cm Druh potahu: – PVC potah 100% nepromokavý Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Pergotesa je jediný typ pergoly, který po zasunutí mobilního potahu umožní nerušený výhled na modré nebe a současně dokonale chrání proti dešti. Hliníková zahradní pergola PERGOTESA;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 200cm – max. 1600 cm Vyložení: min. 200 – max. 700 cm Druh potahu: – PVC potah 100% nepromokavý Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Pergotesa je jediný typ pergoly, který po zasunutí mobilního potahu umožní nerušený výhled na modré nebe a současně dokonale chrání proti dešti.

Hliníková zahradní pergola PERGOTESA

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 200cm – max. 1600 cm
Vyložení: min. 200 – max. 700 cm

Druh potahu:
– PVC potah 100% nepromokavýCena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Pergotesa je jediný typ pergoly, který po zasunutí mobilního potahu umožní nerušený výhled na modré nebe a současně dokonale chrání proti dešti.

Chci vědět více