MONTIS CZ » Zahradní slunečníky » Hliníkové slunečníky

Hliníkové slunečníky

Značná odolnost a nízká hmotnost, to jsou hlavní důvody oblíbenosti našich slunečníků s hliníkovou konstrukcí. Masivní konstrukce slunečníků odolají větru o rychlosti až 80 km/h a mají dlouhou životnost. Slunečníky opatříme potahem s jednobarevnou nepromokavou tkaninou, nebo s reklamním potiskem a vysokou stálo barevností a zářivými barvami. Tam, kde jiní s kvalitou končí, my začínáme.

Hliníkové teleskopické slunečníkyHliníkové teleskopické slunečníky;  Kdo si nevyzkoušel rozevření teleskopického slunečníku FLORIDA neuvěří, že to jde doslova jedním prstem. Potvrdí to více než 150.000 spokojených uživatelů. Hliníkové teleskopické slunečníky;  Kdo si nevyzkoušel rozevření teleskopického slunečníku FLORIDA neuvěří, že to jde doslova jedním prstem. Potvrdí to více než 150.000 spokojených uživatelů.

Hliníkové teleskopické slunečníky

Kdo si nevyzkoušel rozevření teleskopického slunečníku FLORIDA neuvěří, že to jde doslova jedním prstem. Potvrdí to více než 150.000 spokojených uživatelů.

Chci vědět více
Hliníkové kladkové slunečníkyHliníkové kladkové slunečníky;  Hliníkové slunečníky rozevírané venkovním lankem na 2 kladky – to je klasika. My však dáváme u typu GASTRO hodně navíc. Masivní konstrukce, certifikovaná vysoká odolnost ve větru, pohodlná manipulace, samovolné zajištění koruny v rozevřené poloze tlačítkem PUSH a plocha stínění až 16 m2 – to je TOP mezi slunečníky Přesvědčte se!! Hliníkové kladkové slunečníky;  Hliníkové slunečníky rozevírané venkovním lankem na 2 kladky – to je klasika. My však dáváme u typu GASTRO hodně navíc. Masivní konstrukce, certifikovaná vysoká odolnost ve větru, pohodlná manipulace, samovolné zajištění koruny v rozevřené poloze tlačítkem PUSH a plocha stínění až 16 m2 – to je TOP mezi slunečníky Přesvědčte se!!

Hliníkové kladkové slunečníky

Hliníkové slunečníky rozevírané venkovním lankem na 2 kladky – to je klasika. My však dáváme u typu GASTRO hodně navíc. Masivní konstrukce, certifikovaná vysoká odolnost ve větru, pohodlná manipulace, samovolné zajištění koruny v rozevřené poloze tlačítkem PUSH a plocha stínění až 16 m2 – to je TOP mezi slunečníky Přesvědčte se!!

Chci vědět více
Hliníkové samojistné slunečníky

Hliníkové samojistné slunečníky

Samojistné slunečníky mají zcela ojedinělý způsob ovládání minimální silou pomocí madla nebo u větších rozměrů pomocí tyče. Koruna slunečníku se sama zajistí v rozevřené poloze. Slunečníky vyrábíme již od rozměru 200x200 cm, jsou proto vhodné nejen na balkon nebo terasu rodinného domu, ale s reklamním potiskem i do zahrádek restaurací.

Chci vědět více
Hliníkové slunečníky s boční nohou

Hliníkové slunečníky s boční nohou

Luxusní slunečníky s boční nohou jsou velmi žádané na terasy rodinných domů nebo pro zahrádky restaurací v historických centrech měst především pro své multifunkční vlastnosti. Slunečníky mají neobvyklý vzhled, jsou bytelné a přitom lehké, snadno se ovládají, koruna slunečníku se otáčí podle úhlu dopadajících slunečních paprsků a některé typy se dají naklápět. Boční nosná tyč nevadí provozu pod slunečníkem.

Chci vědět více