MONTIS CZ » Venkovní markýzy » KAZETOVÉ MARKÝZY

KAZETOVÉ MARKÝZY

Kazetové provedení markýzy ocení náročnější zákazníci se smyslem pro dokonalý design. Čelní profil uzavře prostor kazety a celoročně chrání akrylový nebo polyesterový potah.

Kazetové okenní markýzy MAXKazetové okenní markýzy MAX;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 120cm – max. 400 cm Výška: min. 200 – max. 300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Svislé kazetové markýzy jsou velmi estetické a celoročně chrání potah před nepohodou. Ideální řešení zastínění oken, fasád, lodžií a zimních zahrad. Kazetové okenní markýzy MAX;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 120cm – max. 400 cm Výška: min. 200 – max. 300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Svislé kazetové markýzy jsou velmi estetické a celoročně chrání potah před nepohodou. Ideální řešení zastínění oken, fasád, lodžií a zimních zahrad.

Kazetové okenní markýzy MAX

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 120cm – max. 400 cm
Výška: min. 200 – max. 300 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Svislé kazetové markýzy jsou velmi estetické a celoročně chrání potah před nepohodou. Ideální řešení zastínění oken, fasád, lodžií a zimních zahrad.

Chci vědět více
Kazetové terasové markýzy LEXUS BOXKazetové terasové markýzy LEXUS BOX;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 250 cm – max. 480 cm Vyložení: 200, 250, 300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž Kazetová markýza s kloubovými rameny, kvalitním akrylovým potahem, motorem a dálkovým ovládáním s automatikou je TOP stínící techniky na terasu nebo lodžií rodinného domu. Kazetové terasové markýzy LEXUS BOX;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 250 cm – max. 480 cm Vyložení: 200, 250, 300 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž Kazetová markýza s kloubovými rameny, kvalitním akrylovým potahem, motorem a dálkovým ovládáním s automatikou je TOP stínící techniky na terasu nebo lodžií rodinného domu.

Kazetové terasové markýzy LEXUS BOX

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 250 cm – max. 480 cm
Vyložení: 200, 250, 300 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž

Kazetová markýza s kloubovými rameny, kvalitním akrylovým potahem, motorem a dálkovým ovládáním s automatikou je TOP stínící techniky na terasu nebo lodžií rodinného domu.

Chci vědět více
Kazetové markýzy KOMFORT na zimní zahradyKazetové markýzy KOMFORT na zimní zahrady;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm Vyložení: min. 150 – max. 500 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Verandové markýzy poskytují dostatečnou ochranu před žhavým sluncem a eliminují skleníkový efekt v prosklených zimních zahradách a pergolách. Čelní profil s potahem klouže v drážkách bočních profilů. Kazetové markýzy KOMFORT na zimní zahrady;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm Vyložení: min. 150 – max. 500 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Verandové markýzy poskytují dostatečnou ochranu před žhavým sluncem a eliminují skleníkový efekt v prosklených zimních zahradách a pergolách. Čelní profil s potahem klouže v drážkách bočních profilů.

Kazetové markýzy KOMFORT na zimní zahrady

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm
Vyložení: min. 150 – max. 500 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Verandové markýzy poskytují dostatečnou ochranu před žhavým sluncem a eliminují skleníkový efekt v prosklených zimních zahradách a pergolách. Čelní profil s potahem klouže v drážkách bočních profilů.

Chci vědět více