MONTIS CZ » Venkovní markýzy » KOŠOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY

KOŠOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY

Typickým znakem našich korbových markýz je dokonalé zpracování a dlouhodobá životnost. Reklamní plocha slouží k umístění grafiky a nápisů, je možné i prosvítit. Celoročně chrání před nepohodou.

Košové hotelové markýzyKošové hotelové markýzy;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 100 cm – max. 550 cm Vyložení: min. 60 cm – max. 150 cm Druh potahu: – PVC, PES nebo akrylový potah – PVC, akrylový potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a tvarů košových markýz: – SAN REMO – MONTE CARLO – DUBROVNÍK – SAN SEBASTIAN – CANNES – PALERMO – SAN TROPEZ – VALENCIA – VENEZIA Košové hotelové markýzy;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 100 cm – max. 550 cm Vyložení: min. 60 cm – max. 150 cm Druh potahu: – PVC, PES nebo akrylový potah – PVC, akrylový potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a tvarů košových markýz: – SAN REMO – MONTE CARLO – DUBROVNÍK – SAN SEBASTIAN – CANNES – PALERMO – SAN TROPEZ – VALENCIA – VENEZIA

Košové hotelové markýzy

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 100 cm – max. 550 cm
Vyložení: min. 60 cm – max. 150 cm

Druh potahu:
– PVC, PES nebo akrylový potah
– PVC, akrylový potah se sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskemCena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Vybrat si můžete z mnoha velikostí a tvarů košových markýz:
– SAN REMO
– MONTE CARLO
– DUBROVNÍK
– SAN SEBASTIAN
– CANNES
– PALERMO
– SAN TROPEZ
– VALENCIA
– VENEZIA
Chci vědět více