MONTIS CZ » Nůžkové stánky

Nůžkové stánky

Naše společnost nabízí ucelenou řadu prodejních stánků s nůžkovou konstrukcí. Nůžkové stany jsou ideálním řešením pro zákazníky, kterým záleží na mobilnosti (stan je velice skladný), jednoduché montáži a elegantnímu vzhledu. Nabízíme množství velikostí a barevných provedení. Stan snadno rozložíte do několika minut. Používáme pouze kvalitní impregnované látky a hliníkové konstrukce s vysokou životností.

PRODEJNÍ A REKLAMNÍ NŮŽKOVÉ STÁNKYPRODEJNÍ A REKLAMNÍ NŮŽKOVÉ STÁNKY;  Kovová konstrukce z hliníkových profilů v praktickém obalu vám zajistí stabilitu a snadnou manipulaci. Prezentační stánky jsou určeny pro širokou škálu zákazníků. Oceníte jej při výstavních a veletržních akcích, na sportovních kláních, na jarmarku, ale i pro soukromé účely jako jsou např. rybaření, venkovní přístřešek na zahradě, svatební párty a mnohé další. Vybírat můžete z různých konstrukčních provedení, velikostí, barev, reklamního potisku a variant bočního krytí. PRODEJNÍ A REKLAMNÍ NŮŽKOVÉ STÁNKY;  Kovová konstrukce z hliníkových profilů v praktickém obalu vám zajistí stabilitu a snadnou manipulaci. Prezentační stánky jsou určeny pro širokou škálu zákazníků. Oceníte jej při výstavních a veletržních akcích, na sportovních kláních, na jarmarku, ale i pro soukromé účely jako jsou např. rybaření, venkovní přístřešek na zahradě, svatební párty a mnohé další. Vybírat můžete z různých konstrukčních provedení, velikostí, barev, reklamního potisku a variant bočního krytí.

PRODEJNÍ A REKLAMNÍ NŮŽKOVÉ STÁNKY

Kovová konstrukce z hliníkových profilů v praktickém obalu vám zajistí stabilitu a snadnou manipulaci. Prezentační stánky jsou určeny pro širokou škálu zákazníků. Oceníte jej při výstavních a veletržních akcích, na sportovních kláních, na jarmarku, ale i pro soukromé účely jako jsou např. rybaření, venkovní přístřešek na zahradě, svatební párty a mnohé další. Vybírat můžete z různých konstrukčních provedení, velikostí, barev, reklamního potisku a variant bočního krytí.

Chci vědět více
Příslušenství k nůžkovým stánkůmPříslušenství k nůžkovým stánkům;  Komplexní řada příslušenství vám umožní zvýšit odolnost stanu v extrémních podmínkách kotvícími prvky, odlišit se od ostatních reklamnímy plochami a barevností, nebo dostatečně ochránit sebe a vystavované výrobky před nepřízní počasí bočním krytím v různých variantách provedení. Příslušenství k nůžkovým stánkům;  Komplexní řada příslušenství vám umožní zvýšit odolnost stanu v extrémních podmínkách kotvícími prvky, odlišit se od ostatních reklamnímy plochami a barevností, nebo dostatečně ochránit sebe a vystavované výrobky před nepřízní počasí bočním krytím v různých variantách provedení.

Příslušenství k nůžkovým stánkům

Komplexní řada příslušenství vám umožní zvýšit odolnost stanu v extrémních podmínkách kotvícími prvky, odlišit se od ostatních reklamnímy plochami a barevností, nebo dostatečně ochránit sebe a vystavované výrobky před nepřízní počasí bočním krytím v různých variantách provedení.

Chci vědět více