MONTIS CZ » Party stany

Party stany

Pro koncerty, výstavní, kulturní nebo sportovní akce masového charakteru vyrábíme velkokapacitní party stany, které jsou určeny i pro zastřešení letních zahrádek restaurací nebo zahradní slavnosti. V naší nabídce naleznete stany kulatého, čtvercového nebo obdélníkového tvaru o velikostech až 6x12 m nebo průměr 9 m. Stany jsou dlouhodobě testovány v těch nejnáročnějších vysokohorských podmínkách, při důkladném zajištění mohou sloužit celoročně i v zimním období. Nedílnou součástí naší nabídky je i zhotovení zářivého reklamního potisku krycích plachet ve foto kvalitě.

VÝSTAVNÍ PARTY STANY DOMEVÝSTAVNÍ PARTY STANY DOME;  Chcete být středem pozornosti při každé příležitosti? Ať už jde o důležité události nebo prezentaci produktů, DOME pokaždé zapůsobí a přesvědčí zároveň svým unikátním tvarem a skvělým reklamním efektem! Propagační stan DOME Vám zajistí, že budete ve středu zájmu okolí. Díky rozsáhlým reklamním možnostem tohoto výstavního stanu a originálnímu designu zaujmete již na první pohled, proto je ideálním způsobem jak prezentovat Vaši společnost nebo prodej konkrétního výrobku. Poutavý design mobilního stanu s potiskem Vás zkrátka udrží na očích. VÝSTAVNÍ PARTY STANY DOME;  Chcete být středem pozornosti při každé příležitosti? Ať už jde o důležité události nebo prezentaci produktů, DOME pokaždé zapůsobí a přesvědčí zároveň svým unikátním tvarem a skvělým reklamním efektem! Propagační stan DOME Vám zajistí, že budete ve středu zájmu okolí. Díky rozsáhlým reklamním možnostem tohoto výstavního stanu a originálnímu designu zaujmete již na první pohled, proto je ideálním způsobem jak prezentovat Vaši společnost nebo prodej konkrétního výrobku. Poutavý design mobilního stanu s potiskem Vás zkrátka udrží na očích.

VÝSTAVNÍ PARTY STANY DOME

Chcete být středem pozornosti při každé příležitosti? Ať už jde o důležité události nebo prezentaci produktů, DOME pokaždé zapůsobí a přesvědčí zároveň svým unikátním tvarem a skvělým reklamním efektem! Propagační stan DOME Vám zajistí, že budete ve středu zájmu okolí. Díky rozsáhlým reklamním možnostem tohoto výstavního stanu a originálnímu designu zaujmete již na první pohled, proto je ideálním způsobem jak prezentovat Vaši společnost nebo prodej konkrétního výrobku. Poutavý design mobilního stanu s potiskem Vás zkrátka udrží na očích.

Chci vědět více
ZAHRADNÍ PARTY STANY DZKZAHRADNÍ PARTY STANY DZK;  Zahradní a výstavní party stan DZK je výborný stínící a zastřešovací prvek pro letní zahrádky restaurací, cateringové akce, sezónní výstavy a na svatební či prodejní akce, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí chránit před povětrnostními vlivy velké množství lidí nebo produktů. Výhodou party stanu je rychlá montáž ''suchou cestou'', odolnost za nepříznivého počasí a zastřešení velké plochy za přijatelnou cenu. ZAHRADNÍ PARTY STANY DZK;  Zahradní a výstavní party stan DZK je výborný stínící a zastřešovací prvek pro letní zahrádky restaurací, cateringové akce, sezónní výstavy a na svatební či prodejní akce, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí chránit před povětrnostními vlivy velké množství lidí nebo produktů. Výhodou party stanu je rychlá montáž ''suchou cestou'', odolnost za nepříznivého počasí a zastřešení velké plochy za přijatelnou cenu.

ZAHRADNÍ PARTY STANY DZK

Zahradní a výstavní party stan DZK je výborný stínící a zastřešovací prvek pro letní zahrádky restaurací, cateringové akce, sezónní výstavy a na svatební či prodejní akce, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí chránit před povětrnostními vlivy velké množství lidí nebo produktů. Výhodou party stanu je rychlá montáž ''suchou cestou'', odolnost za nepříznivého počasí a zastřešení velké plochy za přijatelnou cenu.

Chci vědět více
PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PARTY STANYPŘÍSLUŠENSTVÍ NA PARTY STANY;  Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití party stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích. Využití stanů i za nepříznivého počasí umožňují stříšky a bočnice s různými tvary a velikostmi oken a dveří. Ke spojení a zajištění jednotlivých modulů slouží spojovací a kotevní prvky včetně různých druhů zátěží. Party stany svou velikostí tvoří nepřehlédnutelné reklamní médium, nabízíme sublimační, solventní nebo ruční sítotisk na potah, stříšky, bočnice nebo reklamní bannery. PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PARTY STANY;  Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití party stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích. Využití stanů i za nepříznivého počasí umožňují stříšky a bočnice s různými tvary a velikostmi oken a dveří. Ke spojení a zajištění jednotlivých modulů slouží spojovací a kotevní prvky včetně různých druhů zátěží. Party stany svou velikostí tvoří nepřehlédnutelné reklamní médium, nabízíme sublimační, solventní nebo ruční sítotisk na potah, stříšky, bočnice nebo reklamní bannery.

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PARTY STANY

Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití party stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích. Využití stanů i za nepříznivého počasí umožňují stříšky a bočnice s různými tvary a velikostmi oken a dveří. Ke spojení a zajištění jednotlivých modulů slouží spojovací a kotevní prvky včetně různých druhů zátěží. Party stany svou velikostí tvoří nepřehlédnutelné reklamní médium, nabízíme sublimační, solventní nebo ruční sítotisk na potah, stříšky, bočnice nebo reklamní bannery.

Chci vědět více