MONTIS CZ » Venkovní markýzy » PERGOLOVÉ MARKÝZY

PERGOLOVÉ MARKÝZY

Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění na zakrytí teras a zahrádek kaváren, restaurací a hotelů. Díky bytelné konstrukci, čelním stojkám, současnému kotvení do zdiva i do podloží a příčným horizontálním výztuhám je možné používat i ve zhoršených povětrnostních podmínkách.

PERGOLOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY KORZO QPERGOLOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY KORZO Q;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 450 cm – max. 1200 cm Vyložení: 400, 500, 600 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový , PVC potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž Předností pergolové markýzy KORZO Q je velká plocha zastínění až 72 m2, možnost bočního a čelního stínění, optimální průchodnost a snadná obsluha. PERGOLOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY KORZO Q;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 450 cm – max. 1200 cm Vyložení: 400, 500, 600 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový , PVC potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž Předností pergolové markýzy KORZO Q je velká plocha zastínění až 72 m2, možnost bočního a čelního stínění, optimální průchodnost a snadná obsluha.

PERGOLOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY KORZO Q

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 450 cm – max. 1200 cm
Vyložení: 400, 500, 600 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový , PVC potah se sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž

Předností pergolové markýzy KORZO Q je velká plocha zastínění až 72 m2, možnost bočního a čelního stínění, optimální průchodnost a snadná obsluha.

Chci vědět více