MONTIS CZ » Pneumatické stany

Pneumatické stany

Pneumatické stany posunují nafukovací reklamní výrobky do jiné dimenze. Nevyžadují trvalé připojení k elektrické síti a průběžné doplňování tlaku vzduchu. Stačí jedno rychlé nafouknutí elektrickou nebo ruční pumpou a stan se sám rozloží a vytvoří nádherný a praktický baldachin k okamžitému použití.

Pneumatické reklamní stanyPneumatické reklamní stany;  I pneumatické stany mají svou duši, která vytváří charakteristický a nezaměnitelný tvar stanu. Potah z polyesteru s digitálním reklamním potiskem v zářivých a jasných barvách dotvoří dokonale image vaší prezentace. Nafukovací stan je postaven během několika minut, je lehký a velmi snadno ho uskladníte do malé přepravní tašky. Pneumatické reklamní stany;  I pneumatické stany mají svou duši, která vytváří charakteristický a nezaměnitelný tvar stanu. Potah z polyesteru s digitálním reklamním potiskem v zářivých a jasných barvách dotvoří dokonale image vaší prezentace. Nafukovací stan je postaven během několika minut, je lehký a velmi snadno ho uskladníte do malé přepravní tašky.

Pneumatické reklamní stany

I pneumatické stany mají svou duši, která vytváří charakteristický a nezaměnitelný tvar stanu. Potah z polyesteru s digitálním reklamním potiskem v zářivých a jasných barvách dotvoří dokonale image vaší prezentace. Nafukovací stan je postaven během několika minut, je lehký a velmi snadno ho uskladníte do malé přepravní tašky.

Chci vědět více
Příslušenství k pneumatickým stanůmPříslušenství k pneumatickým stanům;  Komplexní řada příslušenství podtrhuje jedinečnost a originalitu projektu pneumatických stanů. Bočnice a obloukové stříšky – visory nejen zatraktivní vzhled stanu, ale podstatně zvětší i plochu pro umístění vaší reklamy a ochrání vystavované výrobky při nepříznivém počasí Kotvící prvky a zátěže zvýší odolnost stanu v extrémních podmínkách a zajistí stabilitu nafukovacích stanů i za větru. Příslušenství k pneumatickým stanům;  Komplexní řada příslušenství podtrhuje jedinečnost a originalitu projektu pneumatických stanů. Bočnice a obloukové stříšky – visory nejen zatraktivní vzhled stanu, ale podstatně zvětší i plochu pro umístění vaší reklamy a ochrání vystavované výrobky při nepříznivém počasí Kotvící prvky a zátěže zvýší odolnost stanu v extrémních podmínkách a zajistí stabilitu nafukovacích stanů i za větru.

Příslušenství k pneumatickým stanům

Komplexní řada příslušenství podtrhuje jedinečnost a originalitu projektu pneumatických stanů. Bočnice a obloukové stříšky – visory nejen zatraktivní vzhled stanu, ale podstatně zvětší i plochu pro umístění vaší reklamy a ochrání vystavované výrobky při nepříznivém počasí Kotvící prvky a zátěže zvýší odolnost stanu v extrémních podmínkách a zajistí stabilitu nafukovacích stanů i za větru.

Chci vědět více