MONTIS CZ » Nůžkové stánky » Příslušenství k nůžkovým stánkům

Příslušenství k nůžkovým stánkům

K prodejním stánkům nabízíme ucelenou řadu příslušenství, které vám umožní zvýšit odolnost stanu v extrémním počasí, odlišit se od ostatních, nebo dostatečně ochránit sebe a vystavované výrobky.

BOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKUBOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU;  Na zakázku šijeme jednobarevné nebo reklamní bočnice s digitálním tiskem ve všech rozměrech a variantách s okny, dveřmi, plné včetně prodejních polobočnic. Bočnice chrání interiér stánku před sluncem a nepohodou a fungují jako levná a účinná reklamní plocha. BOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU;  Na zakázku šijeme jednobarevné nebo reklamní bočnice s digitálním tiskem ve všech rozměrech a variantách s okny, dveřmi, plné včetně prodejních polobočnic. Bočnice chrání interiér stánku před sluncem a nepohodou a fungují jako levná a účinná reklamní plocha.

BOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU

Na zakázku šijeme jednobarevné nebo reklamní bočnice s digitálním tiskem ve všech rozměrech a variantách s okny, dveřmi, plné včetně prodejních polobočnic. Bočnice chrání interiér stánku před sluncem a nepohodou a fungují jako levná a účinná reklamní plocha.

Chci vědět více
POLOBOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU STANDARD PLNÁPOLOBOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU STANDARD PLNÁ;  Polobočnici ve výši obslužného pultu ocení především prodejci. Snadná a rychlá manipulace, velká reklamní plocha a minimální přepravní rozměry. Polobočnice se skládá ze dvou dílů – potahu a nosné tyče. POLOBOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU STANDARD PLNÁ;  Polobočnici ve výši obslužného pultu ocení především prodejci. Snadná a rychlá manipulace, velká reklamní plocha a minimální přepravní rozměry. Polobočnice se skládá ze dvou dílů – potahu a nosné tyče.

POLOBOČNICE NŮŽKOVÉHO STÁNKU STANDARD PLNÁ

Polobočnici ve výši obslužného pultu ocení především prodejci. Snadná a rychlá manipulace, velká reklamní plocha a minimální přepravní rozměry. Polobočnice se skládá ze dvou dílů – potahu a nosné tyče.

Chci vědět více
SPOJOVACÍ PRVKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENTSPOJOVACÍ PRVKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT;  Potřebujete sloučit několik stánků dohromady? Nabízíme řešení. Rychle upínací prvky pro snadné spojení, zajištění větší stability při zhoršených povětrnostních podmínkách nebo pro zajištění textilních okapů. SPOJOVACÍ PRVKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT;  Potřebujete sloučit několik stánků dohromady? Nabízíme řešení. Rychle upínací prvky pro snadné spojení, zajištění větší stability při zhoršených povětrnostních podmínkách nebo pro zajištění textilních okapů.

SPOJOVACÍ PRVKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

Potřebujete sloučit několik stánků dohromady? Nabízíme řešení. Rychle upínací prvky pro snadné spojení, zajištění větší stability při zhoršených povětrnostních podmínkách nebo pro zajištění textilních okapů.

Chci vědět více
KOTEVNÍ KOLÍKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

KOTEVNÍ KOLÍKY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

Každý stánek je standardně vybaven 4 kotevními kolíky s lanky v ceně balení. Pro zajištění stánku v silném větru doporučujeme použít další kotevní kolíky z pozinkované oceli.

Chci vědět více
ZÁTĚŽE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮZÁTĚŽE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ;  Reklamní a prodejní nůžkový stánek je tak odolný proti větru, jak masivní a těžké jsou jeho zátěže. Pokud stánek nelze kotvit do podloží, použijte profesionální železné nebo plastové zátěže na vodu a písek. ZÁTĚŽE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ;  Reklamní a prodejní nůžkový stánek je tak odolný proti větru, jak masivní a těžké jsou jeho zátěže. Pokud stánek nelze kotvit do podloží, použijte profesionální železné nebo plastové zátěže na vodu a písek.

ZÁTĚŽE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ

Reklamní a prodejní nůžkový stánek je tak odolný proti větru, jak masivní a těžké jsou jeho zátěže. Pokud stánek nelze kotvit do podloží, použijte profesionální železné nebo plastové zátěže na vodu a písek.

Chci vědět více
TEXTILNÍ OKAPY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

TEXTILNÍ OKAPY NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

Stánek o ploše až 24 m2 chrání dobře před sluncem a nepohodou. Je to pro Vás málo? Spojte stánky textilními okapy a získáte neomezenou plochu zastřešení. Okap jednoduše uchytíte suchými zipy k volánům stánků.

Chci vědět více
TYČE POLOBOČNICE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

TYČE POLOBOČNICE NŮŽKOVÝCH STÁNKŮ TENT

Pro upnutí polobočnice ke konstrukci stánku slouží rozkládací hliníková tyč s rychlo upínači na obou koncích. Praktické na převoz, snadné pro manipulaci.

Chci vědět více