MONTIS CZ » Pneumatické stany » Příslušenství k pneumatickým stanům

Příslušenství k pneumatickým stanům

Komplexní řada příslušenství podtrhuje jedinečnost a originalitu projektu pneumatických stanů. Bočnice a obloukové stříšky – visory nejen zatraktivní vzhled stanu, ale podstatně zvětší i plochu pro umístění vaší reklamy a ochrání vystavované výrobky při nepříznivém počasí Kotvící prvky a zátěže zvýší odolnost stanu v extrémních podmínkách a zajistí stabilitu nafukovacích stanů i za větru.

Příslušenství k pneumatickým stanům AXIONPříslušenství k pneumatickým stanům AXION;  Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití pneumatických stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích. K pneumatickým stanům dodáváme následující příslušenství: – bočnice plná – bočnice s oknem – bočnice s dveřmi – oblouková stříška – visor – spojovací tunel – plastové zátěže Příslušenství k pneumatickým stanům AXION;  Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití pneumatických stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích. K pneumatickým stanům dodáváme následující příslušenství: – bočnice plná – bočnice s oknem – bočnice s dveřmi – oblouková stříška – visor – spojovací tunel – plastové zátěže

Příslušenství k pneumatickým stanům AXION

Široká nabídka příslušenství dokresluje mnohostrannost použití pneumatických stanů na výstavách nebo kulturních, sportovních či promo akcích.
K pneumatickým stanům dodáváme následující příslušenství:
– bočnice plná
– bočnice s oknem
– bočnice s dveřmi
– oblouková stříška – visor
– spojovací tunel
– plastové zátěže

Chci vědět více