MONTIS CZ » Reklamní poutače

Reklamní poutače

Velkoplošné reklamní poutače jsou ideálním řešením pro exteriérovou prezentaci firmy nebo jejich produktů prakticky kdekoliv. Reklamní plůtky nacházejí uplatnění především na zahrádkách restaurací. Nůžkové stolky tvoří neodmyslitelné příslušenství stánků, party stanů a slunečníků na výstavách, prodejních a promo akcích.

Reklamní ocelové plotyReklamní ocelové ploty;  Rozměry konstrukce v cm: – 115 × 100 / 2 – 165 × 100 / 2 – 215 × 100 / 2 Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za plot se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii. Modulární systém ocelových plůtků je velmi flexibilní a umožňuje instalaci rovně i do libovolného úhlu, nebo vytvořit uzavřenou ohradu s působivou reklamou. Masivní ocelové plůtky vyrábíme z komaxitovaných trubek, výplň tvoří textilní potah s reklamním tiskem. Plůtky poskytují ochranu a efektivní prezentaci značky na zahrádkách restaurací. Reklamní ocelové ploty;  Rozměry konstrukce v cm: – 115 × 100 / 2 – 165 × 100 / 2 – 215 × 100 / 2 Druh potahu: – PES se sublimačním potiskem – PES s potiskem FLAT BED Cena za plot se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii. Modulární systém ocelových plůtků je velmi flexibilní a umožňuje instalaci rovně i do libovolného úhlu, nebo vytvořit uzavřenou ohradu s působivou reklamou. Masivní ocelové plůtky vyrábíme z komaxitovaných trubek, výplň tvoří textilní potah s reklamním tiskem. Plůtky poskytují ochranu a efektivní prezentaci značky na zahrádkách restaurací.

Reklamní ocelové ploty

Rozměry konstrukce v cm:
– 115 × 100 / 2
– 165 × 100 / 2
– 215 × 100 / 2


Druh potahu:
– PES se sublimačním potiskem
– PES s potiskem FLAT BED


Cena za plot se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii.

Modulární systém ocelových plůtků je velmi flexibilní a umožňuje instalaci rovně i do libovolného úhlu, nebo vytvořit uzavřenou ohradu s působivou reklamou. Masivní ocelové plůtky vyrábíme z komaxitovaných trubek, výplň tvoří textilní potah s reklamním tiskem. Plůtky poskytují ochranu a efektivní prezentaci značky na zahrádkách restaurací.

Chci vědět více
REKLAMNÍ BAROVÉ PULTYREKLAMNÍ BAROVÉ PULTY;  Rozměry konstrukce v cm: – 200 × 95 × 60 – 300 × 95 × 60 Druh potahu: – PVC tkanina se solventním tiskem Cena za pult se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii. Potřebujete se prezentovat v supermarketech, plesech, pivních festivalech nebo na party akcích? Nabízíme skladný mobilní bar s jednoduchou a rychlou výměnou reklamního banneru. REKLAMNÍ BAROVÉ PULTY;  Rozměry konstrukce v cm: – 200 × 95 × 60 – 300 × 95 × 60 Druh potahu: – PVC tkanina se solventním tiskem Cena za pult se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii. Potřebujete se prezentovat v supermarketech, plesech, pivních festivalech nebo na party akcích? Nabízíme skladný mobilní bar s jednoduchou a rychlou výměnou reklamního banneru.

REKLAMNÍ BAROVÉ PULTY

Rozměry konstrukce v cm:
– 200 × 95 × 60
– 300 × 95 × 60


Druh potahu:
– PVC tkanina se solventním tiskem


Cena za pult se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů a potisknutého potahu. Standardní balení ve folii.

Potřebujete se prezentovat v supermarketech, plesech, pivních festivalech nebo na party akcích? Nabízíme skladný mobilní bar s jednoduchou a rychlou výměnou reklamního banneru.

Chci vědět více