MONTIS CZ » Reklamní tisk

Reklamní tisk

Cílem naší společnosti je schopnost nabídnout zákazníkům nejen reklamní potisk různými druhy tiskových technologií s vysokým ekonomickým efektem dle potiskovaného množství, ale i široké spektrum textilních a PVC nánosových materiálů, možnost zpracovat a vyrobit produkt od vývoje, technické přípravy výroby, vlastní výroby konstrukcí, grafického zpracování dat na DTP pracovišti, vlastního tisku, ušití potahů a textilií až po montáž produktu zkušenými montéry. Vysokou kvalitu produkce zajišťují proškolení pracovníci, příprava výroby v 3D programu, značný podíl automatizace výroby, šití a reklamního tisku, kontrola a deklarace shodných vlastností atesty zkušeben.

DTP pracoviště

DTP pracoviště

Soubory pro reklamní tisk v měřítku 1:10, 720 dpi . Zpracování podkladů ve formátu AI, CDR, PDF. Grafický náhled a referenční vzorek před tiskovou produkcí.

Chci vědět více
Reklamní potisk textilu

Reklamní potisk textilu

Specializujeme se na reklamní potisk všech druhů tkanin a textilií nejen pro gastronomii. Jsme schopni tisknout od 1 kusu až po velkosériové zakázky v nejvyšší kvalitě za příznivé ceny. Nabízíme sublimační a solventní digitální tisk, ruční a velkoplošný sítotisk nebo polep samolepící plotrovou folií. Vysokou kvalitu tisku zajišťují školení pracovníci, proofsheet a vzorek před výrobou, značný podíl automatizace, kontrola a deklarace shodnosti atesty zkušeben.

Chci vědět více
ŠITÍ KONFEKCE

ŠITÍ KONFEKCE

Na základě přesných střihů vytvářených v 3D programu jsme schopni ušít a spojit libovolný druh textilu a PVC s maximálním využitím poloautomatických strojů, jako jsou řezací poloautomat, šicí poloautomat nebo poloautomat na zatavení švů proti průniku vody.

Chci vědět více