MONTIS CZ » Venkovní markýzy » SKLOPNÉ MARKÝZY

SKLOPNÉ MARKÝZY

Sklopné markýzy umožňují plynule regulovat množství světla v interiéru. Zajišťují ochranu před sluncem a nepohodou na balkonech , lodžiích a oknech rodinných i panelových domů . Hodí se také na výkladce a vstupy domů v historických centrech měst.

SKLOPNÉ BALKONOVÉ MARKÝZY METROSKLOPNÉ BALKONOVÉ MARKÝZY METRO;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm Vyložení: 75, 100, 125, 150 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Sklopné markýzy METRO mají uvnitř ramene pružinový systém, který zajišťuje snadné ovládání a trvalé napínání potahové tkaniny. SKLOPNÉ BALKONOVÉ MARKÝZY METRO;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm Vyložení: 75, 100, 125, 150 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový potah s ručním sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Sklopné markýzy METRO mají uvnitř ramene pružinový systém, který zajišťuje snadné ovládání a trvalé napínání potahové tkaniny.

SKLOPNÉ BALKONOVÉ MARKÝZY METRO

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 150 cm – max. 450 cm
Vyložení: 75, 100, 125, 150 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový potah s ručním sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Sklopné markýzy METRO mají uvnitř ramene pružinový systém, který zajišťuje snadné ovládání a trvalé napínání potahové tkaniny.

Chci vědět více