MONTIS CZ » Venkovní markýzy » SVISLÉ MARKÝZY

SVISLÉ MARKÝZY

Svislé markýzy se používají k zastínění oken, lodžií, zimních zahrad a velkých prosklených ploch. Slouží i jako levná PVC vrata skladů a výrobních hal.

SVISLÉ OKENNÍ MARKÝZY MODULSVISLÉ OKENNÍ MARKÝZY MODUL;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 100 cm – max. 250 cm Výška: min. 100 cm – max. 250 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový , PVC potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Markýzy MODUL jsou exteriérové clony, které plně nahrazují venkovní žaluzie. Slouží ke krytí balkónů, oken, a zimních zahrad. Potah si můžete vybrat z kolekce tkanin SATTLER nebo PVC. SVISLÉ OKENNÍ MARKÝZY MODUL;  Rozměry konstrukce: Šířka: min. 100 cm – max. 250 cm Výška: min. 100 cm – max. 250 cm Druh potahu: – Akrylový potah z kolekce SATTLER – Akrylový , PVC potah se sítotiskem – PES potah se sublimačním tiskem Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž. Markýzy MODUL jsou exteriérové clony, které plně nahrazují venkovní žaluzie. Slouží ke krytí balkónů, oken, a zimních zahrad. Potah si můžete vybrat z kolekce tkanin SATTLER nebo PVC.

SVISLÉ OKENNÍ MARKÝZY MODUL

Rozměry konstrukce:
Šířka: min. 100 cm – max. 250 cm
Výška: min. 100 cm – max. 250 cm

Druh potahu:
– Akrylový potah z kolekce SATTLER
– Akrylový , PVC potah se sítotiskem
– PES potah se sublimačním tiskem


Cena za markýzu se skládá z ceny konstrukce dle rozměrů, vybraného druhu potahu, popřípadě reklamní potisku a příslušenství. Bez ceny za dopravu a montáž.

Markýzy MODUL jsou exteriérové clony, které plně nahrazují venkovní žaluzie. Slouží ke krytí balkónů, oken, a zimních zahrad. Potah si můžete vybrat z kolekce tkanin SATTLER nebo PVC.

Chci vědět více