MONTIS CZ » Venkovní markýzy

Venkovní markýzy

Společnost MONTIS CZ s.r.o. vyrábí a montuje venkovní markýzy pro privátní a gastro použití již přes 20 let. V naší nabídce najdete více než 25 typů markýz pro různé použití. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu, dlouhodobost užití, design a bezpečnost, proto ke kompletaci využíváme komponenty a tkaniny výhradně české ho nebo evropského původu. Specifickou nabídku tvoří markýzy s reklamním potiskem, o stále větším zájmu o naše výrobky vypovídají reference pivovarů a velkých společností v oblasti gastronomie. Prostřednictvím našich dealerů montujeme na území celé České a Slovenské republiky.

SVISLÉ MARKÝZY

SVISLÉ MARKÝZY

Svislé fasádní markýzy jsou exteriérové clony, kde se markýzová tkanina navíjí pomocí kliky nebo motoru. Perfektní vzhled dodávají barevné potahy SATTLER. Používají se k vertikálnímu zastínění oken, balkónů, zimních zahrad a velkých zasklených ploch.

Chci vědět více
SKLOPNÉ MARKÝZY

SKLOPNÉ MARKÝZY

Sklopné markýzy umožňují pomocí padavých nezávislých ramen regulovat množství světla v interiéru. Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkónů a lodžií bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Kladem je snadná obsluha a dlouhá životnost za výhodnou cenu.

Chci vědět více
VÝSUVNÉ MARKÝZY

VÝSUVNÉ MARKÝZY

Díky své bytelnosti a variabilitě jsou výsuvné markýzy s kloubovými rameny vhodné do jakéhokoliv prostředí a pro jakýkoliv způsob využití v privátní i komerční sféře. Nabízíme typy bez i s nosným jaklem. Max. rozměry až 12x5 m.

Chci vědět více
KAZETOVÉ MARKÝZY

KAZETOVÉ MARKÝZY

Kazetové provedení markýzy ocení hlavně nároční zákazníci se smyslem pro dokonalý design. Zaoblený čelní profil po stažení markýzy uzavře prostor kazety a dokonale chrání acrylovou tkaninu před rozmary počasí. Kazetové markýzy jsou ideální pro lodžie a terasy rodinných domů nebo obytné přívěsy a automobily.

Chci vědět více
STOJANOVÉ MARKÝZY

STOJANOVÉ MARKÝZY

Hledáte řešení na zastínění zahrádky restaurace v centru města, kde nemůžete kotvit markýzu do chráněné fasády, ale i do historické dlažby? Nabízíme stojanové markýzy se zátěžovými rošty spolu s betonovými květináči nebo dlaždicemi , které zajistí stabilitu a dostatečné ukotvení markýzy.

Chci vědět více
DVOJITÉ MARKÝZY

DVOJITÉ MARKÝZY

Ideální řešení pro zastínění velkých ploch ve volném prostoru na zahrádkách restaurací a hotelů. Dvojité markýzy je možné řadit za sebou nebo vedle sebe s ohledem na velikost a tvar požadované plochy zastínění.

Chci vědět více
PERGOLOVÉ MARKÝZY

PERGOLOVÉ MARKÝZY

Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění při krytí teras, zahrádek, kaváren, restaurací a hotelů. Velká plocha zastínění, čelní a boční zakrytí, masivní konstrukce odolávající nepříznivým povětrnostním vlivům, optimální průchodnost a snadná obsluha – to jsou přednosti pergolových markýz.

Chci vědět více
SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ MARKÝZY

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ MARKÝZY

Kombinací pevných a výsuvných markýz jsme schopni dosáhnout maximálního zastřešení plochy. Markýzy umožňují realizovat zajímavé architektonické záměry. Používají se především jako impozantní vstupy a zastínění zahrádek gastronomických zařízení, bazénů, diskoték i jako dočasné přístřešky pro parkování vozidel.

Chci vědět více
KOŠOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY

KOŠOVÉ HOTELOVÉ MARKÝZY

Košové markýzy upoutají na první pohled. Tvoří výrazný architektonický prvek výkladů, oken a vstupů na obchodech, restauracích, hotelech a prodejních stáncích. Po celý rok chrání před nepohodou a sluncem, citelně ovlivňují tepelný a světelný režim v interiéru.

Chci vědět více
PŘÍSLUŠENSTVÍ NA MARKÝZY

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA MARKÝZY

K markýzám dodáváme bohaté příslušenství, které zlepší odolnost markýz v extrémním počasí a zvýší komfort obsluhy. Jsou to především motory, ovládání, automatika, stříšky, bočnice, podpěry, zátěžové rošty s květináči nebo dlaždicemi a mnoho dalších.

Chci vědět více
LÁTKY NA MARKÝZY

LÁTKY NA MARKÝZY

Na venkovní markýzy nabízíme potahy jednobarevné, vícebarevné nebo s reklamním potiskem. Všechny látky chrání před deštěm a mají vysokou odolnost proti vybledávání a UV záření.

Chci vědět více
REKLAMNÍ POTISK NA MARKÝZY

REKLAMNÍ POTISK NA MARKÝZY

Pro gastronomii jsou určeny akrylové potahy s jednoduší velkoformátovou grafikou zhotovenou sítotiskem nebo PVC a PES potahy se zářivým fotografickým digitálním tiskem ve vysokém stupni rozlišení.

Chci vědět více