MONTIS CZ » Vlajky a prapory

Vlajky a prapory

Vlajky a prapory všech typů a rozměrů od českého výrobce. Připravíme graficky, vytiskneme, ušijeme a zašleme rychle a spolehlivě. Vyzkoušejte nás.

VLAJKYVLAJKY;  Použité materiály a nejmodernější technologie zaručují vysokou odolnost vlajky ve větru, proti UV záření a stálobarevnost jasných a zářivých barev. V našich šicích dílnách zhotovíme jakoukoliv velikost a tvar vlajky, přehled konfekce a způsobů šití je podrobně popsán a graficky znázorněn v Manuálu pro šití horizontálních a vertikálních vlajek. VLAJKY;  Použité materiály a nejmodernější technologie zaručují vysokou odolnost vlajky ve větru, proti UV záření a stálobarevnost jasných a zářivých barev. V našich šicích dílnách zhotovíme jakoukoliv velikost a tvar vlajky, přehled konfekce a způsobů šití je podrobně popsán a graficky znázorněn v Manuálu pro šití horizontálních a vertikálních vlajek.

VLAJKY

Použité materiály a nejmodernější technologie zaručují vysokou odolnost vlajky ve větru, proti UV záření a stálobarevnost jasných a zářivých barev. V našich šicích dílnách zhotovíme jakoukoliv velikost a tvar vlajky, přehled konfekce a způsobů šití je podrobně popsán a graficky znázorněn v Manuálu pro šití horizontálních a vertikálních vlajek.

Chci vědět více