VLAJKY

Použité materiály a nejmodernější technologie zaručují vysokou odolnost vlajky ve větru, proti UV záření a stálobarevnost jasných a zářivých barev. V našich šicích dílnách zhotovíme jakoukoliv velikost a tvar vlajky, přehled konfekce a způsobů šití je podrobně popsán a graficky znázorněn v Manuálu pro šití horizontálních a vertikálních vlajek.

FIREMNÍ VLAJKY

FIREMNÍ VLAJKY

Reklamní, horizontální a vertikální vlajky poskytují unikátní obrázek o vaší společnosti, jsou zdaleka viditelné a ekonomicky velmi výhodné. Stožárové firemní vlajky dodají sídlu vaší firmy reprezentativní charakter, hodí se i na zviditelnění společnosti na veletrzích a výstavách. Neexistuje typ stožáru, na který bychom neušili vhodný typ firemní vlajky!!

Chci vědět více
VLAJKY MĚST A OBCÍ

VLAJKY MĚST A OBCÍ

Vlajky měst a obcí tiskneme v souladu s vědním oborem VEXILOLOGIE. Zhotovíme jakékoli stožárové, fasádní, interiérové a stolní provedení. Vysoká odolnost vlajky ve větru je garantována obvodově ušitým dvojitým lemem nebo vyztužením textilním popruhem. Nejčastěji požadovaným druhem instalace vlajky na žerď je ušitý tunýlek nebo karabiny.

Chci vědět více
VLAJKY STÁTŮ A ORGANIZACÍ

VLAJKY STÁTŮ A ORGANIZACÍ

V naší databázi najdete snad veškeré vlajky států světa a organizací. Správné rozměry vlajek států a organizací jsou v poměru 2:3 a to v horizontálním provedení. Vlajky nabízíme v nejčastějších rozměrech: 30 × 45 cm , 60 × 90 cm , 100 × 150 cm , 150 × 225 cm Na přání vytiskneme a ušijeme jiné rozměry vlajek a to v horizontálním i vertikálním provedení nebo v atypickém tvaru.

Chci vědět více
PLÁŽOVÉ VLAJKY

PLÁŽOVÉ VLAJKY

BEACH FLAGS – plážové vlajky a FLY WINGS – muší křídla jsou unikátní a poutavé marketingové prostředky. Během 30 vteřin jsou vlajky připraveny zaujmout pozornost vašeho okolí. Duralová konstrukce doplněná kulatinou ze sklo laminátu zaručuje vysokou odolnost v povětrnostních podmínkách, dlouhodobou životnost, lehkou přenosnost a snadnou nastavitelnost.

Chci vědět více
PŘÍSLUŠENSTVÍ PLÁŽOVÝCH VLAJEK

PŘÍSLUŠENSTVÍ PLÁŽOVÝCH VLAJEK

Stojany slouží k pevnému kotvení plážových vlajek nebo muších křídel k podloží. Nejoblíbenějšími typy stojanů vlajek jsou ocelový plochý stojan o vlastní váze cca 4,5 kg a plastový závrtný stojan do zeminy, písku nebo sněhu. Přepravní bagy chrání plážové vlajky při manipulaci a dopravě.

Chci vědět více