MONTIS CZ » Zahradní slunečníky

Zahradní slunečníky

Společnost MONTIS CZ se zabývá výrobou a prodejem kvalitních slunečníků již několik let. Vybrat si můžete z mnoha variant, podle způsobu použití, barvy, materiálu, velikosti nebo designu. Ať už zvolíte slunečník s lankem, kličkou nebo madlem, kulatý či čtvercový slunečník, hliníkový, dřevěný, ocelový, v trendy nebo klasickém provedení, věříme, že díky kvalitě použitých materiálů i zpracování budete vždy spokojeni. Výroba slunečníků na zakázku vám umožní vybrat si nejen rozměr dle potřeby, ale také barvu potahu s možností volánu či bez.

Hliníkové slunečníkyHliníkové slunečníky;  Značná odolnost a nízká hmotnost, to jsou hlavní důvody oblíbenosti našich slunečníků s hliníkovou konstrukcí. Masivní konstrukce slunečníků odolají větru o rychlosti až 80 km/h a mají dlouhou životnost. Slunečníky opatříme potahem s jednobarevnou nepromokavou tkaninou, nebo s reklamním potiskem a vysokou stálo barevností a zářivými barvami. Tam, kde jiní s kvalitou končí, my začínáme. Hliníkové slunečníky;  Značná odolnost a nízká hmotnost, to jsou hlavní důvody oblíbenosti našich slunečníků s hliníkovou konstrukcí. Masivní konstrukce slunečníků odolají větru o rychlosti až 80 km/h a mají dlouhou životnost. Slunečníky opatříme potahem s jednobarevnou nepromokavou tkaninou, nebo s reklamním potiskem a vysokou stálo barevností a zářivými barvami. Tam, kde jiní s kvalitou končí, my začínáme.

Hliníkové slunečníky

Značná odolnost a nízká hmotnost, to jsou hlavní důvody oblíbenosti našich slunečníků s hliníkovou konstrukcí. Masivní konstrukce slunečníků odolají větru o rychlosti až 80 km/h a mají dlouhou životnost. Slunečníky opatříme potahem s jednobarevnou nepromokavou tkaninou, nebo s reklamním potiskem a vysokou stálo barevností a zářivými barvami. Tam, kde jiní s kvalitou končí, my začínáme.

Chci vědět více
Dřevěné slunečníkyDřevěné slunečníky;  Dřevo je nadčasové a vždy vypadá luxusně. Elegantní dřevěné konstrukce se středovou nebo boční nohou jsou ideální pro vaši zahradu, ale hodí se i do historických center měst. Na konstrukce používáme tvrdé dřevo opatřené tlakovým nátěrem s mosaznými doplňky. Vysoce jakostní akrylové potahy chrání proti UV záření a mají atesty na nepromokavost. Dřevěné slunečníky;  Dřevo je nadčasové a vždy vypadá luxusně. Elegantní dřevěné konstrukce se středovou nebo boční nohou jsou ideální pro vaši zahradu, ale hodí se i do historických center měst. Na konstrukce používáme tvrdé dřevo opatřené tlakovým nátěrem s mosaznými doplňky. Vysoce jakostní akrylové potahy chrání proti UV záření a mají atesty na nepromokavost.

Dřevěné slunečníky

Dřevo je nadčasové a vždy vypadá luxusně. Elegantní dřevěné konstrukce se středovou nebo boční nohou jsou ideální pro vaši zahradu, ale hodí se i do historických center měst. Na konstrukce používáme tvrdé dřevo opatřené tlakovým nátěrem s mosaznými doplňky. Vysoce jakostní akrylové potahy chrání proti UV záření a mají atesty na nepromokavost.

Chci vědět více
Železné slunečníky

Železné slunečníky

Malé kovové slunečníky jsou skladné a přenosné. Zasouvací nosné tyče o průměru 22/25 mm jsou opatřeny naklápěcím systémem, koruna slunečníku se skládá z osmi ramen. Nabízíme ve čtvercovém tvaru nebo kulaté v rozměrech 180 a 200 cm.

Chci vědět více
Příslušenství na zahradní slunečníky

Příslušenství na zahradní slunečníky

Ke všem slunečníkům nabízíme ucelenou řadu příslušenství, které umožní zvýšit odolnost slunečníků v extrémním počasí, nebo se odlišit od ostatních. Dodáváme různé typy stojanů, betonové zátěže, reklamní bannery a okapy. Nepromokavý ochranný vak je zdarma.

Chci vědět více