Zakázková výroba

Naše řemeslo je naší vášní. 27 let zkušeností spolu s odborným vzděláním, nám propůjčili dostatek zručnosti k výrobě kvalitních slunečníků a reklamní a stínící techniky. Samozřejmostí je i striktně dodržený postup během výroby dle technické dokumentace, důkladné testování a certifikace našich výrobků. 

Každý náš výrobek nám prochází rukama, a proto v nich zanecháváme i kus naší lásky. Věříme, že naše výrobky zlepší váš domov či firmu. Doufáme, že náš výrobek se stane nejen neobyčejnou dekorací, ale i funkční součástí Vašeho života.

Rádi pro Vás vyrobíme veškeré slunečníky, stínící konstrukce, markýzy a další produkty na míru Vašim požadavkům. Od Vašeho návrhu zajistíme vše až po realizaci. Dbáme na kvalitu, lidský přístup a dodržování termínů.  Spolupracujeme nejen s velkými společnostmi, ale i s jednotlivci pro které vše rádi zrealizujeme na základě osobní konzultace. Více o našich službách zde.

Postup realizace: 

  1. Vaše zadání / poptávka
  2. Předběžná cenová kalkulace
  3. V případě nutnosti konzultace na místě realizace
  4. Proof sheet a cenová nabídka
  5. Vaše schválení
  6. Výroba 
  7. Doprava
  8. Spokojený zákazník

Reference – projděte si reference od našich spokojených klientů více informací
Montisoviny
Všechny články
Novinky
Když nemůžeme na výstavu fyzicky, jdeme tam online.
Vzhledem k situaci ve světě byla většina tradičních konferencí a výstav zrušena. Naše firma se každoročně účastní například… Pokračovat ve čtení
Návody
Máme foto-návody k instalaci všech produktů
Ke všem našim produktům jsme vytvořili přehledné, stručné a názorné návody, abychom Vám usnadnili práci s novým výrobkem,… Pokračovat ve čtení
O firmě
Z historie výroby slunečníků a markýz….
Co říkáte na více než 22 let starý reklamní leták? Před založením firmy Montis CZ v roce 1999… Pokračovat ve čtení